Zeea to mała, prężnie działająca manufaktura świec zapachowych. Nasze naturalne świece tworzymy w całości ręcznie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego.

W naszej pracowni wykorzystujemy tylko naturalne woski pozyskiwane z kontrolowanych upraw oraz z lokalnych gospodarstw pszczelarskich.

Do każdej świecy podchodzimy jak do małego działa sztuki starając się aby efekt końcowy był idealnym połączeniem starannie dobranej kompozycji zapachowej, naturalnego wosku oraz minimalistycznego designu, kierując się zasadą „…mniej znaczy więcej…”

ŚWIECA:
– pojemność – 120ml,
– wysokość – 6,5cm,
– średnica – 6cm,
– czas palenia – do 30h,

MYDŁO:
– waga – 100g (+/- 5g)

Mały zestaw SPA…

– świeca sojowa o zapachu lata, słońca i morskiej plaży… baza bukietu to jasny bursztyn złagodzony słodkimi pudrowymi akordami. Świeżości kompozycji dodają ulotne nuty letnich kwiatów oraz morskiej bryzy.
– naturalne i bezzapachowe, ręcznie wyrabiane mydło marki Enklare, które nadaje skórze miękkości i świeżości. Mydło zawiera wyłącznie oleje roślinne oraz naturalne składniki.

Wszystkie nasze naturalne świece zapachowe wykonywane są ręcznie w małych ilościach z naturalnych wosków sojowych z dbałością o najdrobniejsze szczegóły oraz z poszanowaniem dla środowiska naturalnego. Świeca pali się długo jasnym stabilnym płomieniem uwalniając równomiernie swój zapach.

BAU kolekcja świec zapachowych, którą stworzyliśmy zainspirowani industrialnymi, minimalistycznymi wnętrzami. Każda puszka zgniatana jest  ręcznie celem uzyskania niepowtarzalnego i dynamicznego wyglądu.

… Tak przygotowane puszki zalewamy najwyższej jakości woskiem sojowym z dodatkiem szlachetnych olejków zapachowych.

Świece zapachowe BAU to połączenie zimnego metalu, minimalistycznego designu oraz ciepła płomienia.